Czynna:
- czwartek: od 8:30 do 9:30
- piątek: od 17:00 do 18:00

Sprawy przedślubne: czwartek: o 19:30
(w wakacje: piątek o 19:30)

Sprawy pogrzebowe: także poza w/w godzinami

Proboszcz (rozmowy): piątek od 17:00 do 18:00
- wymagane uzgodnienie terminu np. telefoniczne

Nieczynna:
w dni paschalne, w odpust i w święta państwowe

Porządek Mszy św.

bez tytułu
2020-11-14 17:25:56

O. Maciej Zięba: 'Decyzja o nominacji McCarricka nie kładzie się cieniem ani na wielkości, ani na świętości Jana Pawła II', zob. na - https://info.wiara.pl/doc/6613110.O-Maciej-Zieba-Decyzja-o-nominacji-McCarricka-nie-kladzie-sie

Modlitwa - O pokój.
2020-11-07 23:12:27

MODLITWA O POKÓJ
(na motywach Listu do Efezjan]

Panie Jezu Chryste,
Ty, który jesteś naszym pokojem,
Ty, który zburzyłeś rozdzielający ludzi mur – wrogość,
Ty, który ludzi dalekich czynisz bliskimi,
Ty, który w sobie zadałeś śmierć wrogości!
Prosimy, zadaj śmierć także jakiejkolwiek wrogości w nas!

Pandemia: zmiany - przypomnienie
2020-11-07 09:56:15

W naszej świątyni (od 7. listopada) równocześnie może przebywać około 115 - 120 osób (przy 15 m2 na osobę). Usilnie proponujemy, aby część osób zazwyczaj będących na Mszy św. o godz. 10:30, zechciała wziąć udział o innej godzinie. Rekomendujemy Mszę świętą – o 9:00 i 18.30. Prosimy, aby usiąść pojedynczo w ławkach (kilka osób razem tylko wtedy, gdy mieszkamy pod jednym dachem). Siadamy w wyznaczonych miejscach (kartka znajduje się przed osobą). W dni powszednie - uczestniczymy jak dotąd.

Chorych i starszych parafian w dalszym ciągu odwiedzamy tylko na wezwanie.

Wszystkie spotkania formacyjne grup parafialnych zostają zawieszone do odwołania.

Zachęcamy do intensywnej modlitwy zanoszonej do Boga o ustanie pandemii koronawirusa oraz w intencji chorych i ich opiekunów. Módlmy się za służby medyczne, sanitarne, ... . Wzór modlitwy - poniżej.

Rezerwacje terminów intencji mszalnych na 2021 r.
2020-10-23 16:33:39

Rezerwacja terminów intencji mszalnych na 2021 r. jest już realizowana. Można zamówić - także telefonicznie.
zob. także: AKTUALNOŚCI / zakładki / Kalendarium / Bieżące ...

ZMIANA: Od 1. stycznia 2021 r. - Msza św. w dni powszednie o 7:30 (koncelebra), a Msza św. pogrzebowa o 8:15.

CODZIENNA ADORACJA
2020-11-15 17:47:54

ADORACJA  NAJŚWIĘTSZEGO  SAKRAMENTU
w Kaplicy pw. Jezusa Miłosiernego (w kaplicy zewnętrznej)

Adoracja zostaje zawieszona do wiosny.

Przedsionki kościoła (w bramie lewej i prawej) są otwarte – od 8:40 do 18:10.

Informacje ...w tym finansowe
2020-06-07 22:34:33

Przedstawiciele Parafialnej Rady Duszpasterskiej i duszpasterze, dziękują Wam tą drogą, Drodzy Parafianie, za dotychczasowe formy zaangażowania w naszej parafii. Prosimy jednocześnie o przekazanie poniższej informacji Parafianom starszym, zwłaszcza niemającym dostępu do internetu.

Modlitwa - na ten czas... i nie tylko
2020-10-15 22:24:34

MODLITWA

„Boże Ojcze, Stwórco świata, wszechmogący i miłosierny, który z miłości do nas posłałeś na świat swojego Syna jako lekarza dusz i ciał,
spójrz na swoje dzieci, które w tym trudnym momencie niepewności i lęku w wielu regionach Europy i świata, zwracają się do Ciebie szukając siły, zbawienia i pocieszenia. Uwolnij nas od chorób i strachu, ulecz naszych chorych, pociesz ich rodziny, daj mądrość rządzącym, energię i siłę lekarzom, pielęgniarkom i wolontariuszom, życie wieczne zmarłym. Nie opuszczaj nas w chwili próby, ale uwolnij nas od wszelkiego zła.
O to Cię prosimy, który z Synem i Duchem Świętym żyjesz i królujesz na wieki. Amen.
Maryjo, Uzdrowicielko chorych i Matko nadziei, módl się za nami!”.

Św. Józefie Opiekunie Kościoła - módl sie za nami!
św. Rito, św. Rozalio, św. Rochu, św. Sebastianie, św. Korono - módlcie się za nami! Amen

Inicjatywy pomocowe - dla seniorów
2020-04-07 21:19:42

Inicjatywy pomocowe